Asociace českých nábytkářů

TOP 10 DEKORY KRONODESIGN®

28. 6. 2024   6/24  

Aktuální Globální kolekce Kronodesign®, kterou Kronospan úspěšně uvedl na trh v loňském roce, je plná nádherných dekorů i struktur. Kronospan nyní z této kolekce představuje 10 dekorů, které jsou dlouhodobě cenově zvýhodněné a o kterých jsou v Kronospanu přesvědčeni, že jsou to dekory vhodné do každého interiéru. Mezi tzv. Top10 dekory patří jak barvy, tak dřevodekory. Na obrázcích můžete vidět, jak různé kombinace těchto dekorů vypadají v návrhu atraktivní kuchyně. 

Kombinací tmavého odstínu K537 RW Barokní Dub Ristretto s elegantním nádechem dekoru 5981 BS Kašmír dosáhnete noblesního a nadčasového vzhledu kuchyně. Vše ještě umocňuje obklad stěn ze stěnového panelu RockoTiles v dekoru K024 PT Beige Pietra Marble.

Velmi oblíbený skandinávský styl vytvoříte kombinací chladného šedého odstínu K519 SU Šedá Myš s přírodním dekorem dubu K003 PW Zlatý Dub Craft. Šedé hladké plochy kuchyňských dvířek doplňuje jemně strukturovaný dekor kamene K540 PN Albus Šedý na pracovní desce linky a pracovního ostrůvku stejně tak, jako na zástěně. Obložení stěny vedle linky je opět Rocko Tiles, tentokrát v dekoru R101 PT Statuario. 

Jednoduché, minimalistické, industriální..., takové jsou ve většině případů kombinace černé a přírodního dubu. V našem případě tedy dekoru 0190 PE Černá a K365 PW Pobřežní Dub Evoke s jeho výraznými spárami a suky zalitými černou pryskyřicí, čímž dekor působí ještě víc surově. V rámci jednotného řešení dekor K365 Pobřežní Dub Evoke využijete jak na čelních plochách ve struktuře PW, tak na pracovní desce a zástěně v hladké struktuře FP.

Pro příznivce bílé v interiérech máme samozřejmě také návrh atraktivní kuchyně. Tentokrát zářivě bílá barva dekoru 8685 SU Sněhově Bílá vynikne na pozadí výrazné kresby a sytě zlatavých tónů dřevodekoru K535 RW Barokní Dub Zlatý. Stěnový panel Rocko Tiles v dekoru zdobného mramoru K551 PT Calacatta Olympus je použitý na obložení stěn stejně jako na zástěně kuchyňské linky a v celém interiéru navozuje atmosféru středomořské vily. 
  
Ti, kteří se nebojí kontrastů a mají rádi moderní styl interiérů, určitě ocení návrh kuchyně, která vznikla kombinací ohnivě načervenalého dřevodekoru K536 RW Barokní Dub Amber s klidným odstínem 0164 PE Antracit. Třešničkou na dortu jsou elegantní a luxusní dekory mramoru – laminátový obklad K553 SU Galaxus na zástěně a stěnový panel Rocko Tiles v dekoru R154 PT Marble Gold jako obklad stěn kuchyně. 

Jedna kuchyně, pět různých návrhů a všechny vycházejí z výběru Top10 dekorů: 
Všechny dekory nové Globální kolekce Kronodesign® najdete na www.kronospan.com
„Kronodesign® Inspirace by ...“ sledujte na YouTube KRONOSPAN CZ
 

Související články