Asociace českých nábytkářů

SERVIND: MIRKA PŘEDSTAVUJE BRUSKY PŘÍŠTÍ GENERACE

30. 4. 2024   4/24  

Finská společnost Mirka, jejímž autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko je společnost Servind, představuje elektrické brusky nové generace s vyšším výkonem a delší životností. Mirka DEOS II a Mirka DEROS II.

Bezkartáčové elektromotory s dlouhou životností u nových modelů Mirka® DEOS II a Mirka® DEROS II mají až o 20 % vyšší brusný výkon. Nízká hladina hluku a vibrací nástrojů zvyšuje pracovní komfort uživatele při delší době broušení a při náročnějších brusných operacích. Nová bruska Mirka® DEOS II má řadu vylepšení, která umožňují ještě jednodušší proces broušení. Kromě ergonomie a snadného použití je charakteristickým znakem řady Mirka DEOS možnost bezprašného broušení. Jednoduché připojení modelu DEOS II k vysavači Mirka a využití brusiva podporující bezprašné broušení zajišťují zdravější a bezpečnější pracovní prostředí. Oceněné provedení modelu Mirka DEOS, známé špičkovou ergonomií a inovovaným designem, je ještě uživatelsky přívětivější. Mirka DEOS II je k dispozici ve čtyřech různých verzích. 

Model Mirka® DEROS II nové generace navazuje na historii úspěšné excentrické brusky s řadou dalších vylepšení pro uživatele. Lehký model Mirka DEROS II s nízkou hladinou hluku, nízkými vibracemi a jedinečnou symetrickou konstrukcí umožňuje dlouhé používání bez únavy. Je vybavena bezkartáčovým elektromotorem, který je až o 20 % výkonnější a udržuje konstantní otáčky i při velkém zatížení. Je také vybavena LED ukazatelem počtu otáček, integrovaným snímačem vibrací a také funkcí Bluetooth, pomocí které se lze připojit k aplikaci myMirka pro sledování vibrací. Připojením modelu DEROS II k vysavači Mirka a použitím brusiva podporující bezprašné broušení lze tak jako u modelu DEOS II docílit zdravějšího a bezpečnějšího pracovní prostředí. Zajímá vás více informací o novém brusivu nebo si ho chcete vyzkoušet? Pak neváhejte oslovit svého obchodního zástupce společnosti Servind nebo napište na servind@servind.com .
 

Související články