Asociace českých nábytkářů

JELÍNEK: ZÍSKALI OCENĚNÍ EUROPEAN PRODUCT DESIGN AWARD!

28. 2. 2024   2/24  

Mezinárodní ocenění EUROPEAN PRODUCT DESIGN AWARD získala výrobní společnost JELÍNEK - výroba nábytku za jídelní stůl SABI a židli TAMMI. Zmíněný nábytek vzniknul ve spolupráci s designérkou Sabinou Stržínkovou.

Mezinárodní ocenění EUROPEAN PRODUCT DESIGN AWARD je prestižní ocenění, které se dělí na profesionální a studentské ocenění. V ocenění profesionálního designu je několik kategorií, jako Domov - předměty pro domácnost, spotřební elektronika, pro rodiny a děti, vzdělávací nástroje, hračky a hry, automobily a přeprava, průmysl, eco design, outdoor, hobby a sport, obaly a další. Ocenění je udělováno na základě rozhodnutí mezinárodní poroty.
 
Ocenění získala židle TAMMI a jídelní stůl a lavice SABI. Dubové výrobky, které podtrhují jedinečnou kresbu přírodního materiálu, jsou důkazem propojení praktičnosti a moderního designu na světové úrovni. Celou kolekci je možné vidět buď ve značkových prodejnách JELÍNEK nebo na jarních veletrzích MOBITEX, NÁBYTOK A BÝVANIE a FOR INTERIOR / DESIGN SHAKER.

Související články