Asociace českých nábytkářů

HON NA VELETRHU NÁBYTKU VE STOCKHOLMU

28. 2. 2024   2/24  

Firma HON a.s. se zúčastnila veletrhu Stockholm Furniture Fair 2024, kde prezentovala kolekci akustických telefonních a jednacích boxů CUBE nabízených pod značkou HONACOUSTIC. Architekty a designéry, kteří výstavu navštívili, zaujaly zejména novinky v sortimentu – akustické boxy řady CUBE NF s jednoduchým čistým designem a výjimečnými akustickými vlastnostmi. 

Boxy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které účinně eliminují hluk, snižují stres způsobený okolními zvuky a zvyšují koncentraci. U akustického boxu CUBE NF bylo testováno snížení hladiny úrovně řeči v akreditované laboratoři TZUS, dle normy ISO 23351-1:2020 dosáhl tento box vynikajících hodnot, které jej řadí do třídy A+. 

Kromě akustiky se zaměřili také na zlepšení pracovního prostředí a propojení interiérové zeleně s designem interiéru, kdy je zeleň zakomponována přímo do jednotlivých prvků – nábytku, nosné konstrukce apod. Vedle estetického hlediska mají rostliny pozitivní vliv na zdraví a duševní pohodu člověka. Květinovou stěnu je nyní možné objednávat ke všem modelům akustických boxů. 

Související články