Asociace českých nábytkářů

AHORN CZ: NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO LUXUSNÍ ŘADY TRIOFLEX

28. 2. 2024   2/24  

Neustálá inovace výrobce ložnicového nábytku AHORN CZ přináší nový přírůstek do luxusní řady lamelových roštů Trioflex. Trioflex je oblíbená řada motorových roštů, Trioflex motor. Tým konstruktérů v AHORN CZ si je vědom faktu, že luxusní řešení nemusí být dostupné pro všechny. Proto navrhnul řešení, jak rozšířit populární řadu Trioflex o cenově dostupnější variantu motorového polohování. Tímto krokem si kvalitu a komfort motorem polohovaných roštů Trioflex může dopřát výrazně širší okruh zákazníků.

Trioflex motor je vybaven 42 lamelami, rozdělenými do 7 anatomicky rozložených zón. Tento design zajišťuje optimální podporu a pružnost pro každou část těla. Zvláště významná je ramenní kolébka, která pomáhá snižovat otlačení a bolesti ramen, což je obzvláště přínosné pro ty, kdo preferují spánek na boku.

Povrchová fólie usnadňuje údržbu, zatímco ochranná lišta efektivně chrání matraci. Motorové polohování hlavy a nohou přidává další rozměr komfortu, umožňující uživatelům nalézt ideální polohu pro spánek nebo relaxaci, a to vše jednoduše ovládané pomocí bezšňůrového dálkového ovladače. Rozměry roštu jsou standardně 200 x 90 x 10 cm (délka x šířka x výška), s váhou 28 kg a nosností až 130 kg. Díky možnosti výroby na míru je Trioflex motor vhodný pro široké spektrum ložnic.

Motorový rošt Trioflex motor je zárukou zdravého spánku. Navíc důkazem závazku výrobce AHORN CZ k neustálému inovování a poskytování produktů nejvyšší kvality. Nyní je produkt představen i novém katalogu výrobce. Jedná se o dalším krok k tomu, aby si zákazníci AHORN CZ mohli vychutnat kvalitní spánek i zvýšený komfort a kvalitu života.

Související články