Asociace českých nábytkářů

NOVÁ REALIZACE S PRODUKTY ADLER

30. 4. 2024   4/24  

Moderní interiér s modrou kuchyní. Truhlářství z Jihommoravského kraje se zabývá komplexními realizacemi interiérů rodinných domů na míru, ale výjimkou nejsou ani zakázky na vybavení vinných sklepů, restaurací, hotelů a penzionů. Vyrábí veškerý nábytek, dveře, okna, schodiště a vrata. 

Jednatel společnosti a jeho tým, neustále sledují nejnovější trendy v designu, materiálech a technologiích, které pak využívají při svých realizacích. Pan majitel nejprve svoji živnost provozoval při zaměstnání, ale klasické řemeslo, kterému se vyučil, a především vůně a krása dřeva ho uchvátily natolik, že se od roku 1997 truhlařině věnuje naplno. Nyní je z malého truhlářství již velká a stabilní firma s desítkami zaměstnanců, kteří již od roku 2009 pracují s profesionálními barvami a laky od ADLER. Dosah působnosti jeho firmy není zdaleka omezen jen na jižní Moravu. Mezi referencemi truhlářství jsou realizované interiéry spokojených zákazníku po celé České republice. „V roce 2009 jsme vybudovali novou moderní dílnu s ukázkovým showroomem kde se nám, jak doufáme, podařilo vytvořit příjemné prostředí pro naše současné i budoucí klienty. Pozitivní ohlasy na naši práci nás posouvají dopředu, a proto se neustále rozrůstáme a budujeme. Aktuálně pracuje ve firmě tým 27 zaměstnanců, a právě soudržnost kolektivu a předávání profesních dovedností se odráží v kvalitě odvedené práce nejvíce“ doplňuje majitel společnosti.

Rodinný dům:
Jedna z nových realizací – rodinný dům – z roku 2023 je skvělým příkladem vkusného a moderního interiéru. Truhlářství se v interiéru postaralo o několik klíčových prvků. Vestavný nábytek a interiérové dveře na míru jsou vyrobeny dle návrhu interiérového designéra z dubové dýhy, která byla ošetřena lakem ADLER PUR-Antiscratch v hluboce matné variantě, což dodalo celému interiéru skutečně moderní a sofistikovaný vzhled.

Neotřelá designová kuchyňská linka:
Kuchyňská linka na míru byla vyrobena s důrazem na detailní konzultaci s klientem. Neotřelé barevné provedení kuchyňských dvířek, které byly lakovány krycí barvou ADLER Pigmopur v odstínu RAL 160 60 10 a pro mimořádně vysokou odolnost následně ještě přelakovány odolným nábytkovým lakem ADLER PUR – Antiscratch v hlubokém matu, je skutečnou třešničkou na dortu v harmonickém interiéru v jinak přírodních, tlumených odstínech. Zářivě červené interiérové doplňky pak jen podtrhují svěží a neotřelý vzhled celého interiéru. Celkově je tento interiér harmonický, funkční a plný vkusu. 

Související články