Nacházíte se: AČN > Novinky

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

03. 04. 2013    Asociace českých nábytkářů zve na veletrh MOBITEX

Zpět do archivu
Asociace českých nábytkářů Vás zve na tradiční Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se uskuteční od 23. do 27. dubna na brněnském výstavišti.

Veletrh MOBITEX opět po roce přináší osvědčenou kombinaci prezentace světových novinek ze světa designu v projektu New Design. Inspiraci, jak pracovat nejenom s prostorem, ale především s nábytkem vystavovatelů přinesou Inspirativní interiéry. Nedílnou součástí veletrhu je také bezplatné poradenství. Asociace českých nábytkářů poradí s výběrem kvalitního nábytku, Cech čalouníků a dekoratérů pak s výběrem kvalitního, zdravotně nezávadného sedacího a lehacího nábytku. V Projektu Architekt poradí interiéroví architekti s návrhem a řešením konkrétního interiéru.

Odborná gesce Asociace českých nábytkářů se vztahuje také na soutěž Grand Prix MOBITEX, která se koná ve dvou sekcích – vystavovatel a student. Pokračuje tak dlouhodobá úspěšná spolupráce na rozvoji klíčového veletrhu zaměřeného na nábytek, design a další aspekty bydlení. V rámci doprovodného programu veletrhu se Asociace českých nábytkářů zaměří na poradenství návštěvníků v oblasti výběru kvalitního nábytku a propagaci
českých výrobců nábytku.


Pozvánka ke stažení zde:


...návrat zpět

Zpět do archivu