Nacházíte se: AČN > Novinky

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

23. 04. 2023    ASOCIACE ČESKÝCH NÁBYTKÁŘŮ PODPORUJE SOUTĚŽE FIRMA ROKU A ŽIVNOSTNÍK ROKU!

Zpět do archivu

Zkrátka správné příklady táhnou a organizátoři soutěží o nich chtějí vyprávět. Příležitost veřejně prezentovat svoji práci dostávají české firmy a živnostníci bez ohledu na zaměření, obor či velikost.

Cílem je i poukázat na důležitost kvalitní veřejné debaty o tématu podnikání v České republice. Ve výsledku není podstatné, kdo si ceny a tituly Firma roku nebo Živnostník roku odnese, společensky významná je především hodnota tohoto diskursu.

Regionální podnikatelské žebříčky sestavuje každoročně odborná porota ve všech 14 krajích České republiky. Do celostátního finálového kola postupují vítězové jednotlivých krajů. Finále soutěží je tradičně spojeno s galavečerem na Žofíně, který spoluprodukuje a přenáší Česká televize.

Soutěže jsou doprovázeny rozsáhlou mediální kampaní, řadou společenských událostí, odborných eventů a online aktivit. Všem účastníkům je poskytnut prostor pro jejich prezentaci, mediální publicitu, zprostředkovány jsou zajímavé kontakty z byznysového prostředí a podnikatelé si odnesou užitečnou zkušenost pro další rozvoj firmy.

Mediálním vyhlašovatelem soutěží jsou Hospodářské noviny. Záštitu projektu poskytují hejtmanky a hejtmani všech krajů. Odborný dohled má Hospodářská komora ČR. Spolupráce funguje s desítkami oborových svazů a asociací a jejich členy.


...návrat zpět

Zpět do archivu