Nacházíte se: AČN > Novinky

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

16. 09. 2021    Golfový turnaj AČN by Wiesner-Hager

Zpět do archivu

Golfový turnaj AČN by Wiesner-Hager
 
Ve středu 15.09.2021 se uskutečnil golfový turnaj Asociace Českých nábytkářů by Wiesner-Hager v krásném prostředí golfového klubu Golf Mladá Boleslav. Tento den však nepatřil jen sportu, Asociace Českých nábytkářů zároveň prezentovala svůj portál Nábytek Jistota pro výběr nábytku od prověřených firem. 
 
Krásné slunné ráno přivítalo účastníky golfového turnaje AČN by Wiesner-Hagerdalo a to dalo předzvěst povedenému turnaji. Zhruba 30 zúčastněných příznivců kvalitního českého nábytku odehrálo 18 jamek a utkali se o malé ceny. Spíše než o sportovní výsledky tu však šlo o zábavu a debatu o kvalitním nábytku.
 
Během předávání cen si vzali slovo Martin Čudka, prezident Asociace Českých nábytkářů, a tajemník Asociace Českých nábytkářů Tomáš Lukeš, aby představili portál Nábytek Jistota. Tento vyhledávač podporovaný Asociací Českých nábytkářů, je nekomerční vyhledávač seriózních a prověřených firem. Cílem portálu je, aby Vám pomohl s výběrem vhodné společnosti pro dodávku vašeho nábytku. Společnosti, která je orientovaná na kvalitu a zájem zákazníka. Důležitými aspekty jsou nejen kvalita nabízeného nábytku, ale i zdravotní nezávadnost používaných materiálů. 
 
Portál sklidil od zúčastněných velký potlesk a vzbudil nadšení. Jak se účastnící shodli, tento důvěryhodný vyhledávač kvalitního nábytku totiž na trhu má své oprávněné místo a ulehčuje zákazníkům život.
 
Vyzkoušejte portál https://www.nabytek-jistota.cz/ sami.


...návrat zpět

Zpět do archivu