Nacházíte se: AČN > Informace pro nábytkáře > Informace o nabídkách / poptávkách spolupráce

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

25. 11. 2013    Dřevěné/plastové podhlavníky do saun a solárií, Nizozemsko

Dřevěné/plastové podhlavníky do saun a solárií
Referenční číslo: POCZ201362727

Země určení: Nizozemsko
Objem poptávky: 5000ks/rok
Datum zveřejnění: 19.11.2013
Platnost do: 04.12.2013
KONTAKT:
Jméno: Hana Štičková (Specialista pro exportní příležitosti/analytik)
E-mail: hana.stickova@czechtrade.cz

POPIS POPTÁVKY ČESKÉM JAZYCE
Nizozemská firma nabízející portfolio inovativních výrobků pro sektor wellness (sauny, solária apod.) hledá v ČR výrobce dřevěných a plastových podhlavníků do saun a solárií. Ilustrační obrázky jsou přiloženy.

Dřevěné podhlavníky by měly být vyrobeny z dřeva typu "Abachi", "Espen" nebo červený cedr, popř. možno i olše. Proto poptávající specificky hledá výrobce ze dřeva, dřevěných produktů.

Co se týče poptávaného množství, jednotlivá objednávka by byla v počtu cca 1000-2000 podhlavníků, kdy roční objednávané množství by bylo kolem 5000ks. Jedná se tedy o vcelku masovou produkci a výrobce by měl tedy mít dostatečné kapacity.
Dále by měl disponovat CNC obráběcími stroji, neboť výrobek má zakulacené tvary a jsou v současné době vyráběny na CNC strojích.
Výhodou by bylo, kdyby dodavatel byl schopen zajistit i balení, případným vhodným zájemcům budou zaslány obrázky a druh balení. Jedná se o plastový sáček a vložený štítek s logem, parametry a detaily výrobku. Podhlavníky by pak měli být baleny po 10ks do kartónu, s nálepkou na něm.
Podhlavníky jsou patentovány nizozemskou firmou a mají tedy logo na čelní straně, a patentovou informaci na zadní straně.

Pokud by cenová nabídka českého výrobce byla pro poptávajícího akceptovatelná, je možné z Nizozemska zaslat vzorek, aby bylo možno prozkoumat detailní charakteristiku výrobku.
Firma tedy očekává předběžnou nabídku na 1000 a 2000 podhlavníků z výše uvedených typů dřeva, a poptávající sdělí, zda je to v jejich přijatelném cenovém rozpětí. Na výrobek jsou informace vyraženy, tedy se nepoužívá lepidlo. Nálepky by dodala nizozemská firma.


...návrat zpět

AČN dává záštitu soutěži SUSO AČN podporuje tento projekt FÍHA DÝHA Odborný mediální partner AČN FÍHA DÝHA