Nacházíte se: AČN > Informace pro nábytkáře > Informace o nabídkách / poptávkách spolupráce

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

09. 08. 2012    Kovový gastro nábytek

Švédský výrobce hledá v České republice smluvního dodavatele na výrobu ocelových podstavců na restaurační stoly:
 
Jsme švédská firma se sídlem v Lundu a hledáme subdodavatele pro naši výrobu. V současnosti vyrábíme 2 výrobkové řady společně se smluvním dodavatelem ve Švédsku, ale protože brzy spustíme výrobu nových produktů založených na nových patentech, hledáme smluvního výrobce ve střední Evropě na výrobu a vývoj nových, námi zkonstruovaných modelů. Tento smluvní výrobce bude v budoucnu také zajišťovat sklad a naší distribuci v Evropě.
 
Popis výrobku:
Železné podstavy pro soly užívané v gastronomii, vyrobené z černé nebo nerezové oceli. Všechny naše výrobky jsou patentované a celosvětově chráněné patentovým prácvem.
 
Objemy: Jedná se o nové produkty pro které je na trhu velký potenciál a náš forecast je cca 10.000 ks ročně.
Požadavky na dodavatele: Hledáme dodavatele, který bude schopen zvádnout kompletní řízení výroby a budeme preferovat i zvládnutí logistiky /od balení po distribuci našim klientům/
  • přesné řezání kovů
  • přesné svařování včetně nerez oceli
  • přáškové lakování včetně protikotozních nátěrů
  • balení
  • distribuce
Velkou výhodu bude mít dodavatel, který má již zkušenosti z výrobou kovového nábytku.
 
 
Popis poptávky cizím jazyce
Contract manufacturer sought
We are a Swedish Company based in Lund looking for a contract manufacturer for our goods. We currently produce two product lines together with a contract manufacturer in Sweden but as we are getting closer to the launch of new products based on new patents we are looking for a contract manufacturer in central Europe that can be a long term partner for manufacturing, development of new models designed by us and acting as warehouse and distribution point for us in Europe.
 
Product description
Metal table bases for the hospitality industry produced in black or stainless steel. All our products are based on our patented technology and are trademark protect throughout the world.
 
Volumes
This will be new products in our range but the segment and potential of the products is very large and our expectation is to be able to in a short time reach volumes of around 10.000 units per year and then expanding the business to much larger volumes.
 
Contract manufacturer necessary skills.
We are looking for a partner that can manage the whole production chain and a preferred partner should also be able to manage the logistics i.e. from packaging to distribution to our customers.
  • Precision cutting of metals
  • Precision welding including stainless steel
  • Powder coating including rust protection
  • Packing
  • Distribution (preferred)
It is a great advantage if the contract manufacturer already is active in the production of metal based furniture for the professional markets.
 
 
Referenční číslo: POCZ201261170
Země určení: Švédsko
Objem poptávky: 10.000 ks ročně 
Datum zveřejnění: 08.08.2012
Platnost do: 23.08.2012
 
Kontakt:
Bohumil Ševčík (Odborný pracovník)
E-mail: bohumil.sevcik@czechtrade.cz
Tel.: 224 907 515
Fax: 224 913 813


...návrat zpět

AČN dává záštitu soutěži SUSO AČN podporuje tento projekt FÍHA DÝHA Odborný mediální partner AČN FÍHA DÝHA