Nacházíte se: AČN > Tiskové zprávy

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

Loga ke stažení
27.4.2014  Tisková zpráva Asociace českých nábytkářů ze dne 25.4.2014


Asociace českých nábytkářů dlouhodobě podporuje soutěž o titul MANAŽER ROKU, který uděluje Česká manažerská asociace,Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Letošní 21. ročník MANAŽER ROKU 2013 je pro nábytkáře velmi úspěšný. Koneckonců je i odrazem úspěchů celého odvětví výroby nábytku v České republice.


MANAŽEREM ODVĚTVÍ vsoutěži MANAŽER ROKU 2013 voboru „ZPRACOVÁNÍ DŘEVA A VÝROBA NÁBYTKU“ se stal Ing. Martin Pavliš, jednatel Mias OC spol. s r.o.

 

Mezi finalisty voboru „ZPRACOVÁNÍ DŘEVA a VÝROBA NÁBYTKU“ se v letošním roce probojovali tito zástupci společností vyrábějících nábytek:

• Ing. Martin Čudka, jednatel Wiesner-Hager Bohemia spol. s r. o.

• Ing. Radek Večeřa, jednatel Dýhy Večeřa a spol. s.r.o.

Společnosti Dýhy Večeřa a spol. s.r.o., Wiesner-Hager Bohemia spol. s r. o., Mias OC spol. s r.o. jsou členy Asociace českých nábytkářů a jejich podnikání se řídí platným Morálním kodexem člena Asociace českých nábytkářů.


Společnost Mias OC spol. s r.o. (písmena OC vnázvu jsou zkratkou anglického Office Concept) je přední český výrobce kancelářského nábytku. Společnost má ve výrobě kancelářského nábytku více než dvacetiletou tradici. Sortiment představuje ucelenou nabídku typových řad. Jedná se o standardní a ekonomický kancelářský nábytek pro referentská pracoviště, nábytek pro velkoplošné kanceláře, dále nábytek vhodný pro call centra s paravány, mobilní a variabilní pracoviště, konferenční nábytek, recepce a také elegantní a moderní nábytek pro top management.

 

Společnost Dýhy Večeřa a spol., s r.o. poskytuje servis v oblasti prvotního zpracování dýh – výroby sesazenek. Dále je výrobcem luxusního čalouněného nábytku pod obchodní značkou Vespera. Své výrobky a služby dodává společnost na český i zahraniční trh již řadu let. Po celou dobu své existence, kontinuálně zvyšuje kvalitu svých produktů. Snahou společnosti je prosazovat se na vyspělých trzích a to zejména seriózností a kvalitou práce s využitím moderních technologií. Důležitou součástí výroby je také kvalifikovaná práce při výrobě složitých sesazenek – rámové sesazenky, intarzie. Zde společnost využívá například špičkový vyřezávací laser. Dobré jméno společnosti a spokojenost zákazníků skvalitou práce a termíny dodávek jsou prvořadým úkolem nejenom majitelů, ale i všech pracovníků společnosti.

 

Společnost Wiesner – Hager Bohemia spol. sr.o. vyrábí čalouněný nábytek nejvyšší úrovně. Wiesner-Hager je výrobcem a dodavatelem projektového nábytku. Mottem společnosti, směrem kzákazníkům je „zvyšovat efektivitu a současně se postarat o to, aby se pracovníci ve svém pracovním prostředí cítili dobře“. To jsou hlavní úkoly, které společnost Wiesner-Hager prostřednictvím nápaditých konceptů kanceláří a vybavení nábytkem pro své klienty řeší. Nabídka služeb zahrnuje několik modulů: Office Consulting, architektura interiérů a vybavení nábytkem – služby a práce zahrnuté ve vytváření koncepce a uspořádání kancelářských a komunikačních prostor i regeneračních zón, jakož i prostor pro umístění archivů a techniky.

 

Soutěži MANAŽER ROKU 2013 poskytl záštitu prezident České republiky Miloš Zeman. Soutěž MANAŽER ROKU je nejprestižnější a systematicky nejpropracovanější manažerská soutěž v ČR. Jejím cílem je vyhledat, objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a celé ekonomiky. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoji elity českého managementu.


Tisková zpráva ke stažení zde:
Tisková zpráva.doc
  Tisková zpráva.doc