Nacházíte se: AČN > Tiskové zprávy

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

Loga ke stažení
27.4.2013  Tisková zpráva Asociace českých nábytkářů ze dne 26.4.2013


Asociace českých nábytkářů podporuje soutěž o titul MANAŽER ROKU, který uděluje Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Asociace českých nábytkářů považuje vyhlášení letošního jubilejního 20. ročníku MANAŽER ROKU 2012 za velký úspěch, ukazující sílu nábytkářského průmyslu v České republice.

MANAŽEREM ODVĚTVÍ v soutěži MANAŽER ROKU 2012 v oboru „VÝROBA NÁBYTKU“ se stal Ing. Jaroslav Pehal, předseda představenstva NADOP - VÝROBA NÁBYTKU, a.s.

Vítězství v kategorii „Mladý manažerský talent do 35 let“ získal ředitel a místopředseda představenstva, ing. Petr Blažek z výrobního družstva Dřevojas Svitavy. Ing. Petr Blažek je příkladem úspěšně pokračujících manažerských generací.


V letošním roce se mezi finalisty v oborech „VÝROBA NÁBYTKU „ nebo „ZPRACOVÁNÍ DŘEVA A VÝROBA ŽIDLÍ“ probojovali tito zástupci společností vyrábějících nábytek:
  • Ing. Hana Bláhová,ředitelka a majitelka AKSAMITE spol. s r.o.
  • Ing. Martin Čudka, jednatel Wiesner-Hager Bohemia spol. s r. o.
  • Ing. Milan Nagy, výkonný ředitel RIM-CZ s.r.o.

Finalistou v odvětví „VZDĚLÁVÁNÍ“ se stal Doc. Dr. Ing. Petr Horáček z Mendelovy univerzity Brno, kde působí na pozici děkana Lesnické a dřevařské fakulty.

Společnosti Dřevojas, výrobní družstvo a NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s., Wiesner – Hager Bohemia spol. s r.o. jsou členy Asociace českých nábytkářů a jejich podnikání se řídí platným Morálním kodexem člena Asociace českých nábytkářů. Stejně tak i Mendelova univerzita v Brně je členem Asociace českých nábytkářů.


Celá tisková zpráva ke stažení zde:
tisková zpráva z 26.4.2013.doc
  tisková zpráva z 26.4.2013.doc  

AČN podporuje tento projekt FÍHA DÝHA Odborný mediální partner AČN DREVMAG