Nacházíte se: AČN > Informace pro nábytkáře > Firma roku / Živnostník roku

Vítejte na stránkách kvalitního nábytku

Firma roku / Živnostník roku

 

Asociace českých nábytkářů již řadu let podporuje podnikatelské soutěže Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku

Soutěže Firma roku a Živnostník roku jsou příležitostí pro podnikatele z celé České republiky. Přihlásit se mohou malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů.

 

Registrovat se můžete zdarma. Přihlášky jsou ke stažení na webových stránkách www.firmaroku.czwww.zivnostnikroku.cz.

Zároveň je možné vyplnit přihlášku online. Během podzimu proběhnou krajská kola ve 13 regionech České republiky, do kterých postoupí vždy 10 nejlepších firem a živnostníků z daného regionu. Seznam finalistů bude znám v srpnu a v prosinci celá soutěž vyvrcholí celorepublikovým finále na pražském Žofíně, které bude živě přenášet ČT24.

Využijte svoji šanci a zařaďte se do řady úspěšných, kterým působení v soutěži změnilo nejen podnikatelský život. Pravidla soutěže Firma roku a Živnostník roku naleznete na webových stránkách soutěže.

                                                        

Asociace českých nábytkářů podporuje:


AČN dává záštitu soutěži SUSO AČN podporuje tento projekt FÍHA DÝHA Odborný mediální partner AČN FÍHA DÝHA